Anasayfa Hakkımızda Mümessillikler Satış Haberler İletişim English

Sık Sorulan Sorular


Share
Haberler ve Duyurular
RESPİTEK İzmir ofisi açıldı.
Nadir Nadi Caddesi No:19 Tibaş İşhanı No:1/23 KONAK-İZMİR adresinde faaliyete geçen RESPİTEK İzmir ofisimiz, eğitimli kadrosu ile her türlü ihtiyacınız ve sorularınız için hizmetinizde. Tel: 0232 484 68 22
RESPİTEK ailesinde çifte düğün.
Temmuz ayında dünya evine giren Hakan Keskin ve Bilal Canbaz arkadaşlarımıza, sevgili eşleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı yıllar geçirmelerini diliyoruz. Darısı bekarlarımızın başına :)
RESPİTEK, TORAKS 2010 kongresinde.
Bu sene, İstanbul Lüffi Kırdar Kongre Merkezinde organize edilen, Türk Toraks Derneğinin düzenlemiş olduğu 2010 Toraks Kongresine firmamız yeni standı ile katılmıştır. Çoğunlukla Göğüs Hastalıkları dalında uzmanların katıldığı kongrede, firmamız RESPİTEK’in standı ziyaretçilerle buluştu.
NONIN ürünleri RESPİTEK güvencesi ile.
Nonin(ABD) tarafından satın alınmış olan Medair (İsveç) firmasının Türkiye Tek Yetkili Temsilciliğini yapan RESPİTEK, dünyaca ünlü Nonin pulsoksimetre cihazlarının da temsilciliğine başlamıştır.
SystemOne; cihazla arasından su sızmıyor.
PHILIPS Respironics tarafından, yeni seri PAP cihazlarında kullanılma amacıyla piyasaya sürülen SystemOne Isıtıcılı Nemlendirici, hava sıcaklığını ve nemliliğini ölçerek otomatik olarak, havayolundaki nemlendirme seviyesini ayarlayabilmektedir. SystemOne nemlendirici, PAP cihazlarının sıklıkla arıza yapmasına sebep olabilen, cihazın içine su sızma ihtimaline son vermiştir.


Copyright © 2010 Respitek Ltd. Şti. All Rights Reserved
Powered by EOS